Szkoła w kinie
 • Poczęstunek dla opiekunów grup
 • Możliwość dopasowania porannych godzin seansów
 • Komfortowe miejsca oraz najwyższa jakość dźwięku i obrazu
 • Miłą, pomocną obsługę podczas odwiedzin w kinie
 • Możliwość wyświetlenia filmu spoza bieżącego repertuaru
 • Dogodny dojazd

AKTUALNA OFERTA FILMOWA

Poniżej zaprezentowana została nasza oferta filmowa na nadchodzące tygodnie. Serdecznie zapraszamy Państwa na seanse. Proponujemy filmy premierowe – aktualnie dostępne w repertuarze, a także filmy na zamówienie – produkcje popremierowe, jak i specjalnie wyselekcjonowane filmy niszowe, czy też starsze, poddane cyfrowej rekonstrukcji. Godziny seansów jesteśmy w stanie dopasować do Państwa potrzeb, a każde zapytanie zostanie przez nas rozpatrzone indywidualnie. Tytuły dwa tygodnie po premierze grane są w godzinach przed południowych. Dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie ustalić zarówno tytuł jak i godziny projekcji odpowiednie dla Państwa.

Wieloryb

Charlie już od lat żyje na marginesie świata uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Kot w Butach: Ostatnie Życzenie

Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć.

Zadra

„Zadra” to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się być zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku pełnym testosteronu ciężko o miejsce dla takich, jak ona. „Zadra” walczy o marzenia, ale przede wszystkim o lepsze jutro dla swojej rodziny. Mimo to, muzyka nie jest wszystkim, bo na życie głównej bohaterki kluczowy wpływ będzie miała miłość.

Missing

Kiedy matka June, znika podczas wakacji w Kolumbii ze swoim nowym chłopakiem, dziewczyna stara się znaleźć odpowiedź. June w kreatywny sposób wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie, które ma pod ręką, aby spróbować odnaleźć matkę (Nia Long), zanim będzie za późno. Ale gdy sięga głębiej, jej cyfrowe śledztwo rodzi więcej pytań niż odpowiedzi… a gdy June odkrywa tajemnice dotyczące najbliższej osoby, odkrywa, że tak naprawdę nigdy jej nie znała.

Filip

Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, ten misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart…

Dostępne dwie wersje filmu: dystrybucyjna oraz edukacyjna pozbawiona scen erotycznych

Szczęście Mikołajka

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką zwariowanych kumpli Mikołajek do perfekcji opanował nie­łatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także kochanych rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy. Każda ich przygoda wywołuje istne tsunami w szkole lub w domu, a kłótnia urasta do rozmiarów bitwy pod Waterloo. Nie sposób ich jednak nie kochać, bo wszystko czego dotkną zamieniają w radość i śmiech. Dzieje się to oczywiście za sprawą samego Mikołajka, który ma dryg do przygody i niekończącą się ciekawość. To właśnie ona pewnego dnia każe mu zakraść się do pracowni swoich twór­ców Renégo Goscinnego i Jean-Jacques’a Sempégo, którzy opowiedzą mu o swojej przyjaźni, dzieciństwie i o tym jak pewnego dnia go wymyślili.

Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

Wróżka Zębuszka

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.

Godziny seansów ​możemy dopasować do Państwa potrzeb. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Specjalnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę – Zestaw: popcorn solony + napój 0,4l – 14zł (popcorn karmelowy + napój 0,4l – 16zł)

Jak zarezerwować termin?

Rezerwacje grupowe prowadzimy dla Państwa codziennie w godzinach pracy kina pod numerem telefonu: (16) 633 05 71 lub poprzez pocztę elektroniczną: jaroslaw@kinonabiegunach.pl

Program Lojalnościowy dla Szkół „Szkoła na biegunach”

Pragniemy poinformować o naszym nowym programie lojalnościowym” Szkoła na biegunach” jest on akcją konkursową, której celem jest zebranie przez jej uczestników jak największej ilości punktów, przeznaczony jest dla publicznych oraz prywatnych szkół podstawowych, średnich, przedszkoli oraz jednostek opiekuńczych.

 • Swobodny wybór atrakcyjnych nagród
 • Przejrzysty system punktowy
 • 1 Edycja = 1 rok szkolny
 • Brak progu ,,wejścia’’
 • Brak limitu zdobywanych punktów
Powrót