Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Maraton
horror
  • Czas trwania: 340 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2022-2023]
  • Reżyseria: Rhys Frake-Waterfield, Damien Leone, Andrew Traucki
  • Scenariusz: Rhys Frake-Waterfield, A.A. Milne, Damien Leone, Andrew Traucki
  • Premiera: 2023-03-30
Obsada: Natasha Tosini, Amber Doig-Thorne, Craig David Dowsett, David Howard Thornton, Jenna Kanell, Lauren LaVera, Teressa Liane, Ann Truong
Opis filmu:

Puchatek: Krew i Miód

Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego nie podejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

The Reef: Stalked

Nic (Teressa Liane), była świadkiem przerażającego morderstwa swojej siostry. Próbując poradzić sobie z traumą wyrusza z przyjaciółkami do tropikalnego kurortu. W planach mają beztroski odpoczynek, spływ kajakowy i nurkowanie. Po kilku godzinach wyprawy kobiety orientują się, że ich śladem podąża żarłacz biały. Aby przetrwać starcie z bestią, muszą połączyć siły i stawić czoła najskrytszym lękom.

Terrifier 2: Masakra w Święta

Wszyscy myśleli, że seryjny morderca Art the Clown zginął, a świat stał się bezpieczniejszy. Niestety tajemnicza mroczna siła daje mu drugie życie, a on powraca z zaświatów, by siać przerażenie, cierpienie i śmierć. Na ofiary swej potwornej zabawy Art wybiera nastoletnie rodzeństwo Siennę i Jonathana. Kierowany demonicznymi podszeptami tajemniczej istoty, a może własnej chorej psychiki, Art z precyzją szalonego artysty wprowadza w życie swój potworny plan. Podczas gdy granice między koszmarnym snem, a jawą coraz bardziej się zacierają, a kolejne ofiary giną w mękach, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może okazać się dla nich jedyną szansą na przetrwanie.

Pełny repertuar

Repertuar:

Brak seansów w tym dniu.

Na ekranie

Zapowiedzi