Maraton Horrorów

Maraton Horrorów

Maraton
horror
  • Czas trwania: 333 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2023]
  • Reżyseria: Andre Ovredal, Samuel Bodin, Adrian Grunberg
  • Scenariusz: Bragi F. Schut, Zak Olkewicz, Chris Thomas Devlin, Boise Esquerra
  • Premiera: 2023-08-11
Obsada: Corey Hawkins, Aisling Franciosi, Liam Cunningham, Lizzy Caplan, Antony Starr, Cleopatra Coleman, Josh Lucas, Fernanda Urrejola, Julio Cesar Cedillo
Opis filmu:

Demeter: Przebudzenie Zła

To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Gdy szkuner „Demeter” odbił od nabrzeża, nikt z załogi nie wiedział, że w jednej z dwudziestu czterech nieozna­kowanych skrzyń znajdujących się na pokładzie, kryje się zło. Zapadł zmrok, a statek był na pełnym morzu, gdy odkryto pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc nie miało już sensu, a walka o przetrwanie okazała się boleśnie nierówna. Każda kolejna noc przynosiła śmierć, a istota będąca jej sprawcą pozostawała nieuchwytna. Im bliżej było do lon­dyńskiego portu, tym bardziej oczywisty stawał się fakt, że najgorsze dopiero nadchodzi.

Pajęczyna

Od dnia przeprowadzki do nowego domu, ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji. Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice lekceważą strach syna, twierdząc, że dręczą go wytwory własnej, wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim straszną rodzinną tajemnicę.

Czarny Demon

Paul Sturges (Josh Lucas) wyjeżdża ze swoją rodziną na wakacje do Meksyku. Podczas pobytu mężczyzna zabiera wszystkich na platformę wiertniczą, należącą do jego firmy. Nie spodziewa się jednak, że ta nietypowa atrakcja zamieni się w prawdziwy koszmar. Konstrukcja jest w bardzo złym stanie, a wystraszeni pracownicy twierdzą, że miejsce nawiedzane jest przez monstrum, które dotąd uchodziło jedynie za miejscową legendę. Gdy platforma zaczyna tonąć, a w wodzie pojawia się przerażająco wielki rekin, Paul musi znaleźć sposób, aby uratować swoją rodzinę i sprowadzić wszystkich na brzeg.

Pełny repertuar

Repertuar:

Brak seansów w tym dniu.

Na ekranie

Zapowiedzi