Maraton Halloween Zestaw 2

Maraton Halloween Zestaw 2

Przedsprzedaż
horror
  • Czas trwania: 265 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2023]
  • Reżyseria: Eren Celeboglu, Ari Costa, Alex Herron, Elizabeth Blake-Thomas
  • Scenariusz: J.J. Braider, Eren Celeboglu, Ari Costa, Ulvrik Kraft, David Lipper, John F. Saunders
  • Premiera: 2023-10-27
Obsada: Natalia Dyer, Keith David, Asa Butterfield, Annie Hamilton, Rory Alexander, Rachel Fowler, Mickey Rourke, Mena Suvari, Jessica Belkin
Opis filmu:

RAZ DWA TRZY… WCHODZISZ DO GRY!

Grupa dzieciaków z Salem (tak, tego Salem) znajduje przeklęty nóż i przypadkiem uwalnia demoniczną siłę, która zmusza ich by wzięli udział w krwawej grze. Takiej, której nie da się wygrać. Zasady są zmienne jak kaprysy demona i wszystko wskazuje na to, że w Salem znów dojdzie do tragedii.

DARK WINDOWS

Grupa nastolatków wybiera się na wycieczkę do odizolowanego domku letniskowego na wsi. To, co zaczyna się jako spokojna ucieczka, zamienia się w przerażający koszmar, gdy zamaskowany mężczyzna zaczyna ich terroryzować w najbardziej makabryczny sposób.

HUNT CLUB

Cassandra zrywa ze swoją dziewczyną i desperacko szuka pomocy. Świadkami zerwania są Carter i jego syn Jackson, których łączy myśliwska pasja. Carter składa Cassandrze propozycję udział w polowaniu na jego prywatnej wyspie i wygrania stu tysięcy dolarów. Po przyjeździe na miejsce Cassandra odkrywa, że są tam również inne kobiety, które przyciągnęła szansa zdobycia dużych pieniędzy. Wkrótce jednak okazuje się, że role się odwracają i to one mają zostać wypuszczone jako “zwierzyna”.

Pełny repertuar

Repertuar:

Brak seansów w tym dniu.

Na ekranie

Zapowiedzi