Maraton Halloween Zestaw 1

Maraton Halloween Zestaw 1

Przedsprzedaż
horror
  • Czas trwania: 270 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2023]
  • Reżyseria: Matthew Goodhue, Jenn Wexler, John McPhail
  • Scenariusz: Bradley Fowler, Cady Lanigan, Sean Redlitz, Jenn Wexler, Adam Ellis, Evan Turner, Mike Van Waes
  • Premiera: 2023-10-27
Obsada: Stefan Kapicic, Lisa Ambalavanar, Olivia Rouyre, Mena Massoud, Olivia Scott Welch, Chloe Levine, Justin Long, Augustus Prew, Andrea Bang
Opis filmu:

SLOTHERHOUSE: LENIWA ŚMIERĆ

Emily Young, studentka ostatniego roku, pragnie wygrać wybory na prezeskę studenckiego bractwa. Chcąc zdobyć popularność, adoptuje uroczego leniwca o imieniu Alfa, który ma stać się wyborczą maskotką. Wkrótce studencką społecznością wstrząsa seria makabrycznych morderstw. Krwawe ślady prowadzą do Alfy. Czy w sercu tak słodkiej istoty może kryć się rządza mordu?

GRA W OPĘTANIE

Lata 70., Boże Narodzenie. Dwie samotne uczennice szkoły dla dziewcząt z długimi tradycjami zostają na święta w szkolnych murach wraz z wrażliwą nauczycielką. Porzucone i zapomniane usiłują udawać, że to wcale nie boli. Tymczasem w okolicy grasuje brutalny gang, który dokonuje rytualnych mordów. Każde zabójstwo przybliża jego członków do przyzwania pradawnego demona. I do opuszczonej prywatnej szkoły, w której mają do odhaczenia ostatnie morderstwo. Do drzwi placówki łomoczą tuż przed tym, nim na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. Świąteczny obiad zamieni się w krwawą jatkę. Ale w horrorze „The Sacrifice Game” nic nie jest tym, na co wygląda. Czy mordercy nie pożałują czasami, że na widok starego szkolnego budynku nie wcisnęli gazu do dechy?

OBSERWOWANY

Sfrustrowany krytycznymi opiniami twórca komiksów Adam odpowiada na zaczepkę internetowego trolla. Nie podejrzewa, że ta chwila słabości zaprowadzi go do piekła. Nocami zaczynają dręczyć go przerażająco realistyczne koszmary. Adam coraz wyraźniej czuje w swoim życiu czyjąś niepokojącą obecność. Dochodzi do wniosku, że stał się ofiarą ducha zmarłego w niejasnych okolicznościach chłopca o imieniu David. Aby odzyskać kontrolę nad własnym życiem, Adam postanawia odkryć prawdę o śmierci Davida. Jednak im więcej wie, tym bardziej traci poczucie co jest prawdą, a co internetową iluzją.

Pełny repertuar

Repertuar:

Brak seansów w tym dniu.

Na ekranie

Zapowiedzi